March 18, 2023
|
Mickey Miller Blackwell Stadium - Gulf Shores, AL

Boys' Sprint Medley Relay

Top↑
PL TEAM SQUAD ATHLETES TIME TIME TIME TIME TIME TIME SC
1 Pace HS A Gavin Schulte, Xakery Wiedner, Jaquavian Moore, Carson Wright 1:35.55 1:09.76 1:40.33 1:25.04 1:33.64 1:45.11 10
2 Buford High School A Jordan Allen, Adrian Hollingshed Jr, Osiris Gilbert, Jaylen Neal 1:37.12 1:45.86 1:44.89 1:14.79 1:22.56 1:12.84 8
3 Choctawhatchee HS A Jonathan Boyd, Kyler Collins, Justin Whidbee, Issac Thomas 1:39.60 1:55.54 1:38.61 1:55.54 1:14.70 1:27.65 6
4 Columbus High School A 1:40.46 1:59.55 1:47.50 1:37.45 1:11.33 1:55.53 5
5 Fairhope A Lucas Delapp, Lashavion Brown, Desmond Thomas, Jahaven Johnson 1:43.14 1:40.05 1:16.33 1:43.14 1:34.89 1:32.83 4
6 Baker A Kristian White, Trey Stanton, Cameron Todd, Jaden Campbell 1:43.33 2:05.03 1:40.23 1:20.60 1:28.87 1:35.07 3
7 Gulf Shores HS A Jared Kirk, Braden Jackson, Ronnie Royal, Kingston Lowe 1:44.47 1:51.79 2:03.28 1:57.01 1:38.21 1:45.52 2
8 Elberta High School A Charlie Woerner, Rosson Duplesis, Cameron Lopez, Tyshaun Washington 1:44.86 1:16.55 1:18.65 1:24.94 1:30.18 1:23.89 1
9 Heard County HS A Dereon Pearson, Roro Edmonson, Rashaud Burden, Bradford Hadley 1:45.63 2:08.87 2:12.04 1:29.79 1:59.37 1:17.11 -
10 Daphne A Jalen Stanton, Jaiden Swiderski, Daylin Jackson, Shadrick Barnes 1:45.77 1:25.68 1:39.43 1:56.35 2:11.16 2:09.04 -
11 St. Michael Catholic High A Calvin Ashe, Bray Green, Ryan Garlock, Brady Zydb 1:47.34 1:28.02 1:16.22 2:06.67 1:21.58 1:45.20 -
12 Gulf Shores HS
(C>)
C Lyle Landas, Tristan Conway, David DeJean, Jonathan Jackson 1:50.13 2:22.07 1:53.44 2:11.06 1:19.30 1:27.01 -
13 Robertsdale A Tydrick Cook, Braydon Davis, Zachary Welborn, Christian Abrams 1:50.80 1:54.13 2:10.75 1:43.05 1:34.18 2:06.32 -
  Hebron Christian A DNF DNF DNF DNF DNF DNF -
Boys' Sprint Medley Relay Section 1
PL TEAM ATHLETES TIME SC
1 Pace HS Schulte, Wiedner, Moore, Wright 1:35.55 10
6 Baker White, Stanton, Todd, Campbell 1:43.33 3
9 Heard County HS Pearson, Edmonson, Burden, Hadley 1:45.63 -
11 St. Michael Catholic High Ashe, Green, Garlock, Zydb 1:47.34 -
12 Gulf Shores HS
(C>)
Landas, Conway, DeJean, Jackson 1:50.13 -
13 Robertsdale Cook, Davis, Welborn, Abrams 1:50.80 -
  Hebron Christian DNF -
Boys' Sprint Medley Relay Section 2
PL TEAM ATHLETES TIME TIME TIME TIME TIME SC
2 Buford High School Allen, Hollingshed Jr, Gilbert, Neal 1:35.18 1:59.46 1:37.12 1:24.50 1:43.92 8
3 Choctawhatchee HS Boyd, Collins, Whidbee, Thomas 1:11.72 1:24.66 1:39.60 1:29.64 1:38.61 6
4 Columbus High School 1:35.44 1:38.45 1:40.46 1:54.53 2:09.60 5
5 Fairhope Delapp, Brown, Thomas, Johnson 2:04.80 1:46.24 1:43.14 1:45.21 1:16.33 4
7 Gulf Shores HS Kirk, Jackson, Royal, Lowe 2:03.28 1:28.80 1:44.47 1:24.62 1:29.85 2
8 Elberta High School Woerner, Duplesis, Lopez, Washington 1:17.60 1:27.04 1:44.86 1:31.23 2:02.69 1
10 Daphne Stanton, Swiderski, Jackson, Barnes 1:42.60 1:42.60 1:45.77 2:11.16 2:16.45 -