Toggle navigation
HOME
TEAMS
DISTRICTS/REGIONS
RESULTS
RANKINGS
FHSAA All-Florida
FHSAA 4A
FHSAA 3A
FHSAA 2A
FHSAA 1A
FHSAA Independent
FHSAA Wheelchair
FHSAA Ambulatory
Conferences/County
2023 Archives
2022 Archives
2021 Archives
2020 Archives
2019 Archives
FHSAA STATE SERIES
2024 State Series
2023 State Series
2022 State Series
2021 State Series
2019 State Series
MEET RESULTS
FHSAA All-Florida Rankings
FHSAA 4A Rankings
FHSAA 3A Rankings
FHSAA 2A Rankings
FHSAA 1A Rankings
FHSAA Independent
FHSAA Wheelchair
FHSAA Ambulatory
Conferences/County
2024 FHSAA STATE SERIES
2023 FHSAA STATE SERIES
2022 FHSAA STATE SERIES
2021 FHSAA STATE SERIES
2019 FHSAA STATE SERIES
Illinois Top Times Indoor Championships (1A)
March 27-28, 2015
|
Illinois Wesleyan-Shirk Center - Bloomington, IL
|
200m (Flat)
COMPILED RESULTS:
Men
|
Women
>
Filter by Team
Anna-Jonesboro (F)
Annawan (F)
Annawan (M)
Arcola (F)
Arcola (M)
Argenta-Oreana (F)
Argenta-Oreana (M)
Arthur (M)
Auburn (F)
Aurora Christian (F)
Aurora Christian (M)
Beecher (F)
Beecher (M)
Bishop McNamara (M)
Bureau Valley (F)
Bushnell-Prairie City (M)
Byron (F)
Byron (M)
Cambridge (F)
Cambridge (M)
Carlinville (F)
Carlinville (M)
Carthage (F)
Carthage (M)
Casey-Westfield (M)
Central A & M (F)
Chester (F)
Chester (M)
Christian Life (M)
Clifton Central (F)
Collins (F)
Cumberland (M)
Deer Creek-Mackinaw (F)
Deer Creek-Mackinaw (M)
Dupo (M)
DuQuoin (M)
Dwight (F)
Erie-Prophetstown (F)
Erie-Prophetstown (M)
Eureka (F)
Eureka (M)
Farmington (F)
Farmington (M)
Fieldcrest (F)
First Baptist Academy (F)
Fisher (F)
Flanagan (M)
Fulton (F)
Fulton (M)
Georgetown-Ridge Farm (M)
Gibson City-Melvin-Sibley (F)
Gibson City-Melvin-Sibley (M)
Gillespie (F)
Hales Franciscan (M)
Hall (F)
Hall (M)
Harvest Christian (F)
Harvest Christian (M)
Havana (M)
Henry-Senachwine (F)
Hillsboro (M)
Hinckley-Big Rock (F)
Illini Bluffs (F)
Indian Creek (F)
Jamaica (F)
Knoxville (F)
Latin School (M)
Lewistown (F)
Lewistown (M)
Liberty (M)
Lisle (F)
Lisle (M)
Lowpoint-Washburn (F)
Lowpoint-Washburn (M)
Luther North (F)
Macon Meridian (F)
Macon Meridian (M)
Madison (M)
Marshall (F)
Mercer County (F)
Mercer County (M)
Midwest Central (F)
Midwest Central (M)
Neoga (M)
New Berlin (F)
New Berlin (M)
Newman Central Catholic (F)
Newman Central Catholic (M)
Newton (F)
Newton (M)
North Greene (F)
North Greene (M)
North Shore Country Day (F)
North Shore Country Day (M)
Northridge Prep (M)
Oakwood (F)
Oakwood (M)
Ogden International School (F)
Oregon (F)
Orion (F)
Orion (M)
Ottawa Marquette (M)
Paxton-Buckley-Loda (F)
Paxton-Buckley-Loda (M)
Peoria Christian (M)
Pleasant Hill (F)
Pleasant Plains (F)
Pleasant Plains (M)
PORTA (F)
Red Bud (F)
Reed-Custer (F)
Reed-Custer (M)
Robinson (M)
Rockford Lutheran (F)
Rockford Lutheran (M)
Rockridge (M)
ROWVA (M)
Salt Fork (Catlin) (M)
Seneca (M)
Seton Academy (F)
Seton Academy (M)
Shelbyville (F)
Shelbyville (M)
Sherrard (M)
Shiloh (M)
Sparta (F)
Sparta (M)
Springfield Lutheran (F)
St. Anthony (F)
St. Anthony (M)
St. Joseph-Ogden (F)
St. Joseph-Ogden (M)
St. Teresa (F)
St. Thomas More (F)
Staunton (M)
Sullivan (F)
Teutopolis (F)
Teutopolis (M)
Timothy Christian (M)
Tremont (M)
Tri-Valley (M)
Tuscola (M)
Unity (Tolono) (F)
Unity (Tolono) (M)
University (Urbana) (F)
University (Urbana) (M)
Vandalia (F)
Vandalia (M)
Warrensburg-Latham (F)
Wesclin (F)
West Central (M)
Westmont (F)
Williamsville (F)
Williamsville (M)
MEN'S EVENTS
EVENT
Compiled
60 Meters
200 Meters
400 Meters
800 Meters
1600 Meters
3200 Meters
60 Hurdles
4 x 200 Relay
4 x 400 Relay
4 x 800 Relay
High Jump
Pole Vault
Long Jump
Triple Jump
Shot Put
WOMEN'S EVENTS
EVENT
Compiled
60 Meters
200 Meters
400 Meters
800 Meters
1600 Meters
3200 Meters
60 Hurdles
4 x 200 Relay
4 x 400 Relay
4 x 800 Relay
High Jump
Pole Vault
Long Jump
Triple Jump
Shot Put